Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Управління соціального захисту населення у Дніпрі працюють щодня

Через бойові дії багато людей втратили дім та покинули рідні міста. Дніпро продовжує зустрічати переселенців та допомагати їм не тільки їжею та одягом. В посиленому режимі працюють центри соціального захисту, де людям допомагають отримати довідку переселенця.

Ольга с чоловіком приїхали до Дніпра з міста Попасна 22 березня. Друзі підказали їм куди звернутися, щоб отримати статус біженця, та що для цього потрібно.

Ольга, переселенка: «Ми сюди прибули 22 числа. Знакомые нас приняли очень радушно, устроили нас и подсказали как добраться в этот центр социальной помощи. И вот здесь оформили документ – справку переселенца. Девочки очень внимательные, очень к нам хорошо отнеслись, очень они хорошие специалисты. Все это происходило недолго, в течение дня мы эту справку оформили».

Їхали Ольга з Едуардом з рідного міста довго, із зупинками та пересадками на потяг. Зараз місто під щоденними обстрілами окупантів.

Едуард, переселенець: «Там много людей осталось еще в подвалах, стариков, тех, что неподвижные, ну, или слабодвигающиеся, много людей. Трупы лежат на улицах, никто не хоронит, потому что в городе постоянно боевые действия идут. И очень тяжёлая гуманитарная обстановка там сейчас. Ни хлеба, ни воды, ни света, ничего сейчас нет. Все разбито, ничего сейчас нет».

Центри, в яких можна отримати довідку переселенця, працюють щодня, без вихідних, в кожному районі міста. У Дніпрі понад 3 тисяч людей вже отримали статус переселенця.

Людмила Остапенко, заступниця начальника Лівобережного управління соціального захисту населення по Індустріальному району: «Форма заяви затверджена наказом Міністерства соціальної політики. До заяви пред’являється документ, що посвідчує особу –  свідоцтво про народження дитини, за необхідності, документ, що підтверджує законне представництво. Це може бути мачуха, відчим. Також документи, що підтверджують родинні стосунки у разі, якщо дитина перемістилась без законного представника».


Всю інформацію, як і де отримати довідку, можна дізнатися на офіційному сайті міської ради Дніпра або на фейсбук-сторінках управлінь соціального захисту населення.