Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Українські спортсмени вибороли ще дві золоті та бронзову медалі на Паралімпійських іграх

Ігор Цвєтов вдруге переміг на дистанції 200 метрів! На фініші він випередив нейтральних спортсменів та показав результат 23.19 секунд, його найкращий результат сезону.

Віктор Дідух, український тенісист, обіграв у фіналі китайця Жао у 5-сетовому поєдинку та завоював перше за вісім років “золото” Паралімпіади.

Юрій Бабинець став бронзовим призером змагань у ваговій категорії до 88 кг. Бабинець за підсумками змагань витиснув 214 кг: випередив найближчого переслідувача на 4 кг. Україна здобула першу медаль у паверліфтингу на Паралімпіаді-2024.