Site icon Телеканал «ДніпроTV»

У ніч на 1 березня ворог атакував Україну 123 ударними БпЛА різних типів

Уночі рф атакувала Україну балістичною ракетою Іскандер-М та 171 ударним дроном — 02.02.2026

Уночі рф атакувала Україну балістичною ракетою Іскандер-М та 171 ударним дроном — 02.02.2026

У ніч на 1 березня, починаючи з 18:00 28 лютого, противник здійснив масовану атаку 123 ударними безпілотниками типу “Shahed”, “Гербера”, “Італмас” та іншими БпЛА. Близько 70 із них — “шахеди”.

Пуски здійснювалися з напрямків Курськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ (рф), а також Гвардійське на тимчасово окупованій території АР Крим.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ і безпілотних систем, а також мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Робота ППО під час нічної атаки

Станом на 08:30 протиповітряною обороною збито або подавлено 110 ворожих БпЛА на півночі, півдні та сході країни.

Зафіксовано влучання 13 ударних безпілотників на семи локаціях. Також повідомляється про падіння уламків збитих цілей на чотирьох локаціях.

Читайте також: Дніпропетровщина під ударами: загиблий і четверо поранених після атак