Site icon Телеканал «ДніпроTV»

У Музеї історії Дніпра презентували проєкт «Голос війни»

Дніпро TV долучився до важливого проєкту Музею історії Дніпра. Розповіді дніпрян, свідків російської агресії, лягли в основу соціальних роликів. В них свої особисті історії розповідають дніпровські медики, волонтери, переселенці, військові, комунальники.

«Біжуть люди та будинок після прильоту».

Пишемо історію перемоги разом. У Музеї історії Дніпра презентували проєкт «Голос війни». У соціальних відеороликах свої особисті історії розповідають дніпровські медики, волонтери, переселенці, військові та інші. Один з героїв — комунальник, який ліквідовував наслідки ракетних обстрілів у місті.

Олег Рибка, комунальник: «Найстрашніше — це просто дивитися на людей, які приліт відчули на собі. Коли ти працюєш, просто працюєш, все це абстрагується. Тобі головне — виконати своє завдання якнайшвидше і якомога якісніше».

Цей музейний проєкт є частиною всесвітньої практики. Історія буде вивчатися через досвід та усні розповіді свідків російсько-української війни.

Дмитро Каюк, військовослужбовець, історик: «Суть полягає в тому, що збираються історичні дані через окрему людину. Ми, історики, повинні фіксувати матеріали, збирати матеріали, через які ми будемо вивчати цю війну, через які буде формуватися історія нашого міста, історія Дніпра, так скажемо, буде формуватися міський наратив».

На презентації продемонстрували перші три ролики.

Дар’я Біла, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР: «Ми будемо презентувати і надалі ролики. І є, наприклад, ролик медика, яка врятувала хлопця, у якого, здавалося, не було вже шансів на життя. Тому історії будуть абсолютно різними».

Відеоролики для проєкту виготовив телеканал ДніпроTV. Також їх можна буде побачити в соціальних мережах департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.
Якщо ви хочете поділитися своєю історією, звертайтеся за номером: +380504546737.

Читайте також: Дякуємо за спокій: історія Героя України, який захищає рідну землю з 2014 року