Site icon Телеканал «ДніпроTV»

У дзюдоїста Данила Хлопецького перша міжнародна медаль

Молодий дніпровський дзюдоїст, вихованець тренерів Сергія Плієва і Віталія Харламова, Данило Хлопецкий став срібним призером юніорського Кубку Європи у Гдині (Польща).

Змагання проходили 7 і 8 липня і мали статус відбіркових до більш серйозних юніорських офіційних стартів сезону – Чемпіонатів Європи та світу серед спортсменів не старше 21 року.

Данило Хлопецкий боровся у складі збірної України у вазі 66 кг.

Відзначимо успіх на юніорському Кубку Європи і Катерини Саблевої.

Вона представляє Івано-Франківщину, проте живе і тренується в Дніпрі під керівництвом Юрія Пирога. Катя стала чемпіонкою у легкій вазі серед жінок вагою 66 кг. Дзюдоїстка провела на польських татамі чотири зустрічі і всі завершила достроково.

Всього збірна України на Кубку Європи U21 у Гдині завоювала три медалі: два золота і срібло. Крім Микити Хлопецкого і Катерини Саблевої чемпіоном у вазі 73 кг став киянин Геворг Манукян. В його активі чотири поєдинки і чотири дострокові перемоги.

Уже 14 і 15 липня юніорська збірна України братиме участь у Кубку Європи U21 у місті Пакш (Угорщина).