Site icon Телеканал «ДніпроTV»

У Дніпрі заклади позашкілля приймають переселенців: як вони облаштовуються в місті

Наразі у закладах позашкільної освіти Дніпра 10% від усіх вихованців складають діти з тимчасово окупованих, прифронтових та деокупованих територій. Це 594 вихованці у 8 закладах позашкільної освіти.

В рамках чергування Сергій Луденський відвідав КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР та поспілкувався з родиною, що мешкала на прифронтових територіях та переїхала до Дніпра, а наразі відвідує гуртки у цьому закладі. 

Наталя Ляльченко виїхала з-під Слов’янська з тразом зі своїми доньками Варварою, Анною та Марійкою, а також з племінницею Дар’єю. У Дніпрі вони записались на гуртки петриківського розпису та арт-дизайну. 

«Я зі Слов’янська приїхала сюди з дітьми у травні з чотирма дітьми, троє своїх діток і племінниця. Коли приїхала Дніпро зустріли дуже гарно. Люди тут чудові, привітні, діти в мене творчі і почали займатися в гуртках Центру дитячої та юнацької творчості», — поділилася Наталя.

У закладі також працюють переселенці. Так, Юлія Соценко з Олешок на Херсонщині стала культорганізаторкою закладу.

«Я сама переселенка з міста Олешки, яке нині в окупації. Я думаю, вся Україна і весь світ бачили, як його затопило після підриву Каховської ГЕС, скажімо так, назад ходу немає — не залишилось нічого. У Дніпрі я шукала себе. І місто мені дуже сподобалось своїми людьми, тим, що тут відбувається, тут дійсно кипить життя і тут можна розвиватися, будувати плани, мрії. Це місто можливостей. Цього року я прийшла саме до Центру дитячої та юнацької творчості працювати, тому що я дуже люблю, коли життя кипить, вирує, а діти завжди приносять щось нове в твоє життя, вони тебе навчають», — розказує жінка.

Читайте також: У Дніпрі із жовтня відкриються пункти незламності: як триває підготовка