Українська молодь єднається. У Дніпрі відкрили ресурсний центр молодіжних рад Дніпра та Луганщини. Спільними зусиллями у нашому місті створили простір, в якому молодь може вчитися працювати на сучасній техніці, готувати свої медіапродукти та проводити дозвілля. Приміщення облаштували за грантові кошти агентства США з міжнародного розвитку USAID.
Відкриття нового ресурсного молодіжного центру в Дніпрі відбулося з екскурсії закладом. У новому просторі працюватиме Луганська обласна молодіжна рада спільно з колегами з Дніпра.
Карен Агаджанян, заступник керівника молодіжного центру Дніпра: «Сьогодні ми відкрили молодіжний ресурсний центр, ресурсний центр молодіжних рад Дніпра і Луганщини, в якому молодь міста Дніпра, молодь з числа ВПО, взагалі будь-яка молодь України, буде активно приймати участь в створенні медіа, в створенні заходів, проєктів — і це все реалізувати. В просторі є взагалі велика кількість обладнання і способів, щоб організувати будь-який проєкт і захід».
Студія для журналістів, професійні камери для операторів та сучасна техніка для монтажерів. Центр обладнали за грантові кошти агентства США з міжнародного розвитку USAID, які надали 50 тисяч доларів для втілення проєкту.
Олександр Санжара, секретар Дніпровської міськради: «Коли я був малим, то молодь була до 28 років, потім до 35, потім до 38, а зараз до 45. Я весь час молодь. І я, як молодь, наприклад, і автор ютуб-каналу, прийду сюди і запишу собі невеликий випуск. І це буде класно, тому що це приміщення зроблене для таких, як я, які там щось записують і дають інформацію».
Реалізація цієї ініціативи стала черговим кроком єдності двох областей. Наразі молодь вже розпочала спільну роботу над новою ідеєю.
Дар’я Біла, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР: «Ще ми зрозуміли в ході спілкування, що на даний момент немає у Луганську свого гімну, який би був україномовним і який був би дозволений. Тому що виконавці попередні, вони заборонені на території України через свої погляди, через свою прихильність до країни-агресора. І у нас виникла така ідея, щоб записати гімн дитячий Луганську. У нас є обладнання, можливості, є студія, в якій можна записати дітей».
Такі проєкти дають змогу молоді втілювати власні ідеї в життя.
Читайте також: Чи буде в Україні дефіцит овочів та фруктів та на які ціни чекати