Дніпро став одним із перших міст в Україні, де цифрові інструменти активно використовуються в управлінні освітою в межах програми «Цифрова освіта Дніпра».
30 червня у місті відбувся щорічний захід «Цифрові горизонти 2025», де підбили підсумки навчального року 2024-2025. Подія зібрала понад 300 учасників.
«Цифровізація — це сучасно, зручно і необхідно, передусім для дітей. Ми вже працюємо з електронними журналами, і дуже важливо, що Дніпро створює власні рішення, і це позитивно впливає на якість навчальних процесів. Знаємо, що в місті до думки шкіл прислухаються, тому впевнені, що і цей інструмент буде ефективним», — розповіла заступниця директора гімназії № 8 Дніпровської міської ради Тетяна Баценчук.
Серед головних новацій — запуск єдиного електронного журналу та щоденника для всіх шкіл міста. Він буде безкоштовним для закладів, батьків і учнів.
«Сьогодні ми презентуємо наші напрацювання за останній рік — зокрема, новий електронний журнал, яким користуватимуться всі освітні заклади міста. Це буде єдина система, зручна і безкоштовна. Також ми покажемо оновлення у застосунку «єДніпро», які плануються на 2025–2026 навчальний рік. Наше місто невпинно цифровізується. Раніше ми не могли і мріяти про електронні учнівські, а сьогодні вже понад 17 000 учнів і батьків користуються електронним учнівським квитком, зареєстровано 100 000 користувачів застосунку «єДніпро», 9 800 співробітників зареєстровано в ОІС «Цифрова освіта Дніпра»», — зазначив директор КП «єДніпро» Артем Трапезніков.
У межах системи «Цифрова освіта Дніпра» вже реалізовано десятки сервісів, які спрощують життя учням, батькам і педагогам:
– перший в Україні електронний учнівський квиток у застосунку «єДніпро»;
– електронні посвідчення для працівників шкіл;
– можливість дистанційно керувати навчальним процесом.
Читайте також: Балет починається тут: дніпровська школа класичного танцю вже 30 років на сцені
