Чергова по місту, помічниця директора КП «Теплоенерго» Анастасія Сухіна перевірила, як замінюють аварійні ділянки теплових мереж, виконуючи доручення міського голови Дніпра Філатова щодо забезпечення містян якісним опаленням під час холодів. Також чергова побувала в абонентському відділі КП «Теплоенерго» та проінспектувала одне з укриттів у навчальному закладі.
Фахівці КП «Теплоенерго» вже готуються до осінньо-зимового періоду. Триває заміна аварійних ділянок теплових мереж, аби в холодну пору року зменшити ризики виникнення аварій.
«Ми виявили погану ділянку довжиною 120 м, в одну трубу, в одну нитку. По 60 м ми змінюємо подачу і зворотню магістраль», — пояснює Тимур Черноморець, майстер теплової дільниці.
Ділянка, на якій наразі працюють, важка через велику кількість прокладених електрокабелів.
«Такі роботи проводяться по всьому місту. Загалом станом на сьогодні вже проведено 90% від запланованих робіт — це замінено близько 49 км до 50 км запланованих теплових мереж», — каже помічниця директора КП «Теплоенерго» Анастасія Сухіна.
Наступна локація, де побувала чергова містом – це абонентський відділ КП «Теплоенерго». В центрі обслуговування абонентів споживачам надають роз’яснення щодо нарахувань, заборгованості та оплати за тепло.
«В опалювальний сезон набагато більше людей вирішують питання, а в міжопалювальний період їхня кількість зменшується. Але коли звіряється субсидія сразу після опалювального сезона, то людей у нас дуже багато», — зазначає фахівчиня Надія.
В КП «Теплоенерго» нагадують: вчасна оплата за послугу – це запорука сталої роботи підприємства. Станом на сьогодні заборгованість містян складає 1 млрд 277 млн грн.
«Нагадаю, що сюди люди можуть звертатися з приводу, наприклад, нарахувань, яка заборгованість станом на сьогодні, тобто актуальна заборгованість, що робити, якщо є накопичена заборгованість, то можна укласти договір реструктуризації і сплачувати свою заборгованість рівними частинами», — зазначає Анастасія Сухіна.
Продовжується й перевірка доступності укриттів. Одним з них, у Дніпровському коледжі культури, можуть цілодобово користуватися як учні закладу, так і будь-які дніпряни.
«Є спеціальний акт дозволу на використання цього найпростішого укриття, яке передбачає на сьогоднішній день десь 300 осіб ми можемо укрити в надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути», — зазначає Микола Беркатюк, фахівець з цивільного захисту.
Тут є засоби індивідуального захисту, аптечки, запас технічної та питної води.
«Переконалися, що перехожі, містяни – всі, хто знаходиться в центральній частині міста, є ракетна загроза, то вони можуть спуститися до укриття, перечекати цей найнебезпечніший час», — каже Анастасія Сухіна.
Укриття доступно цілодобово, для цього в коледжі культури є вахтер та кнопка для його виклику.
Читайте також: В Нікополі через артобстріл люди вкотре лишилися без даху над головою