Студентство Дніпра, не залишаючи наукової діяльності, активно волонтерить. Нині збирають кошти на допомогу армії студенти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. ВИШ подякував активній молоді за внесок.
«Зараз ми будемо працювати із сенсором для вимірювання електропровідності грунту».
Ольга, професорка кафедри зоології та екології разом зі своєю студенткою Аурікою більше року працювали над науковою роботою з дослідження ґрунту.
Пробним полігоном для наукового дослідження став парк імені Гагаріна. Довелося використовувати необхідне лабораторне приладдя.
Мусієнко Ауріка, студентка 3-го курсу біолого-екологічного факультету: «Я використовувала гігрометр, хана інструмент – це такий інструмент, яким ми вимірювали електропровідність, також ми використовували термометр, який також знадобився при моїй науковій роботі».
Важливу для екології міста наукову роботу відзначили дипломом. Нагороди отримали студенти різних спеціальностей. Всі вони активно займаються науковою діяльністю.
Сергій Оковитий, ректор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара: «Сьогодні ми відзначили дипломами і подяками наших студентів одразу за двома номінаціями. Перше — це за участь в конкурсі студентських наукових робіт. Наші студенти підготували окремі наукові роботи, подавали їх на конкурс, університетська комісія на кожному факультеті відібрала найкращі й направили в заклади вищої освіти, базові, які визначило міністерство».
Ректор зазначає, що поєднання освітнього процесу та наукової роботи – необхідність для студентства. Це допоможе їм стати фахівцями власної галузі. Переможці другої номінації – студенти центру ініціатив і волонтерства. Вони з перших днів повномасштабного вторгнення допомагають ЗСУ та переселенцям.
Альона Павлюк, випускниця факультету систем та засобів масової комунікації: «Це конкурс наукових робіт журналістики. Моя тема називається «Специфіка медіапрезентацій проблем сексизму», і я взяла в ній участь, бо в мене було бажання представити цю тему не тільки на журналістському рівні і на публіцистичному, як я це зробила вже, але ще й на науковому».
Під час війни важливо, щоб ніхто не залишався осторонь. Студенти ж допомагають не лише знаннями, а приєднуються до лав волонтерів. Усе — задля спільної перемоги.