Про допомогу благодійників. Під час війни загострилося багато соціальних та гуманітарних проблем, все більше людей потребують допомоги. Серед найбільш соціально вразливих категорій — родини переселенців та самотні літні люди.
Держава та суспільство зосереджені на допомозі нашим захисникам. Не менше підтримка необхідна й у тилу, особливо переміщеним особам та самотнім літнім людям. Аби вони не залишалися віч-на-віч зі страхом бути забутими, на допомогу приходять благодійні організації.
Пан Леонід, пенсіонер: «Я кажу велике спасибі офісу Геннадія Леонідовича Гуфмана. За надання допомоги нам, пенсіонерам, віковим пенсіонерам. Раз на місяць. Разів 5 отримував з березня місяця».
Благодійний фонд Геннадія Гуфмана працює вже три роки. Досвід турботи про стареньких та самотніх, набутий під час пандемії, став у нагоді, щоб розгорнути допомогу людям з перших днів війни. Залучили і волонтерів Центру соціальної відповідальності.
Один з них – депутат міськради Олександр Багацький. Він передає допомогу жителям житлового масиву Покровський
Пані Тамара: «Бажано, щоб це було частіше, звісно. Дякую вам за вашу працю, за вашу доброту. За те, що ви, вважай безоплатно, ходите в такий час і допомагаєте людям. Ми дуже раді, дуже вам вдячні».
Фонд організував адресну допомогу продуктовими наборами. Її отримали майже 50 тисяч дніпрян.
Пані Валентина, пенсіонерка: «Допомогу я отримувала і не раз. Вже кілька разів та була допомога. Від Гуфмана. Там хліб давали, консерви давали. Загалом, ми отримували цю допомогу, і велике спасибі».
Олена Марчак, голова ОСББ: «Це дуже здорово і дуже сильно допомагає нашим мешканцям, коли вони з хлопцями привозили сюди продуктові набори і те, що іноді ми персонально відносили людям, іноді люди самі виходили, отримували. Ну, тяжкий час, дуже тяжко, тяжко всім. Дуже дякую Геннадію Гуфману, тому що це його фонд. Велике спасибі від усіх мешканців».
Також у Дніпрі команда фонду створила центр для вимушених переселенців. Тут щонайменше 3 тисячам переселенців зі східних областей надали прихисток та забезпечили всім необхідним. Волонтери ж продовжують передавати продуктові набори та вкладати у них свою турботу та надію. Надію на нашу спільну перемогу.