Дніпро велике місто, яке прагне бути найкращім для своїх мешканців. Змінювати його щодня на краще керівництву міста та комунальникам допомагають активні, небайдужі дніпряни. Як мешканець житломасиву Тополя-2 зміг вирішити комунальні проблеми? Реальну історію позитивних змін розповів журналістам ДніпроTV активіст Андрій.
Відкритий люк, алея без ліхтарів і біля під’їзду немає лавки. Характерні для Дніпра комунальні проблеми. Як мешканець житломасиву Тополя-2 зміг вирішити комунальні проблеми дивіться далі.
Дніпрянин Андрій Ткаченко називає не повний перелік проблем, які вдалося вирішити:
«На пешохідній доріжці була проблема, був відкритий люк. Половина дитячої площадки була без освітлення. Була аварійна труба водопровідна».
Андрій займається вирішенням комунальних проблем давно. Має стос паперів і відповідей. Пояснює, результати позитивні, бо рук не опускав.
«Жителі мають це робити, бо проблем дуже багато і ці проблеми треба вирішувати, нажаль, активістів дуже мало», – каже Андрій Ткаченко.
Каже, зараз знайшов більш дієвий спосіб вирішення комунальних негараздів.
«Півроку він був відкритий, люди ламали ноги, я звернувся у телеграм-канал Геннадія Корбана – протягом трьох днів його накрили», – розповідає активіст.
Андрій запевняє, що так само оперативно відреагували у телеграм-каналі Геннадія Корбана і у міськраді Дніпра на інші його звернення. Жителі підтверджують.
«Навіть страшно було собаку вигулювать, вона у нас черного кольору, а зараз ми її бачимо, тому великий плюс вийшов від світла. Ну, звичайно краще, коли фонарі горять!» – каже Дар’я, мешканка житломасиву Тополя-2.
Сусіди називають Андрія гіперактивним. Втім, люди визнають: свою енергію чоловік витрачає на спільне благо.
Завдяки зверненням активіста було вирішено з десяток комунальних проблем біля 34, 32, 37 і 40-го будинків на Тополі-2. Утім, активіст на цьому не зупиняється. І має грандіозні плани.
Читайте також: Міський шелтер – допомога переселенцям у Дніпрі.