«Вам, любі!». Талановиті діти Дніпра та професіонали зустрілися разом на одній сцені. На концерт, присвячений початку весни, запросили жінок різних професій – лікарок, рятувальниць, військовослужбовиць та освітянок.
Валерія вперше заспівала на сцені, коли їй було лише півтора рочки. Це був дует з мамою дівчинки, професійною вокалісткою. Зараз дівчині – 14, і вона не уявляє своє життя без пісні.
«Мені сподобалося співати на сцені, я полюбила коли мені аплодують. Тоді я захотіла співати далі», – співачка Валерія Вареник.
До великої війни Валерія жила у Бердянську. У Дніпрі дівчина продовжила розвиватися як співачка.
«З 22 року я тут багато де прийняла участь і в академічному, естрадному співі. З приводу того що мене запросили в оперний театр співати, це для мене вперше і я дуже була рада, в шоці. Дуже-дуже круто. Спів мене врятував і рятує від такого сумного настрою, як війна, переїзд з міста мого», – співачка Валерія Вареник.
Соломії Реут – вісім. Спочатку дівчинка навчилася грати на блок-флейті.
«Ми хотіли піти і знайти україномовну вчительку по фортепіано, але ми не знайшли то в моїй 11 музичній школі, але знайшли україномовну вчительку з флейти», – сопілкарка Соломія Реут.
Соломійка – відома на всю Україну волонтерка. На початку великої війни дівчинка грала на Європейській площі. Їй вдалося зібрати для ЗСУ більше 100 тисяч гривень.
Відомий сопілкар з Прикарпаття Тарас Лошак подарував юній волонтерці свій авторський музичний інструмент. Дівчинка говорить, звук з неї – чудовий. Серед улюблених композицій Соломійки – «Червона рута» та «Я піду в далекі гори».
«Це була моя ідея, волонтерити, на сопілці грати. І ми спершу збирали на броніки, назбирали на аптечки», – сопілкарка Соломія Реут.
Дівчинка любить велику сцену і виступати зовсім не боїться. На пропозицію зіграти в оперному театрі відреагувала бурхливо.
Творчих планів у маленької Соломії — безліч.
«Я буду грати на найкращих сценах світу», – сопілкарка Соломія Реут.
17-ти річна Марія Давидова вже виконує головні партії у виставах Дніпровського академічного театру опери та балету.
«Я прийшла в балетну школу в 5 років, я дуже часто відвідувала з мамою та бабусею вистави в цьому театрі. І мені теж хотілося виходити на сцену, танцювати, тому я можна сказати сама попросилася і мені допомогли сюди потрапити», – балерина Марія Давидова.
Маша ділиться, балет виховав бажання постійно вдосконалюватися. І ніколи не здаватися.
«Це життя, це мистецтво яким я живу, завжди, ніколи не припиняла і сподіваюся не буду припиняти. Ці рухи, це все складається в дуже гарну картинку , якою всі артисти живуть», – балерина Марія Давидова.
Найталановитіших дітей з міських мистецьких шкіл запросили виступити на святковому концерті «Вам, любі».
«Сьогодні дітям допомагає симфонічний оркестр, Дніпровського оперного театру, кращі солісти, оперного театру, вокалісти і артисти балету. Це фантастичний шанс фактично вийти в такому юному віці на головну театральну сцену міста», – Євген Хорошилов – начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР.
У залі зібрали працівниць ДСНС, поліції, волонтерок, військовослужбовиць, лікарок, освітянок.
Пані Зоя прийшла на концерт разом зі своїми колегами та донькою.
«Це було трошки несподівано, але ми з радістю прийняли запрошення, тому що будні дуже напружені», – співробітниця ДСНС Зоя Пшенишняк.
Читайте також: Польова кухня на Донеччині: швидко, смачно та з доставкою на позиції.