Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Спортсмен з Дніпра взяв “золото” на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи

Спортсмен із Дніпра Сергій Скорік став абсолютним переможцем Чемпіонату світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з порушенням зору. Про це повідомили на сайті Національного комітету спорту інвалідів України.

Змагання проходили з 1 по 8 жовтня у місті Александрія в Єгипті. У них взяли участь спортсмени з інвалідністю з 5 країн. Від України виступили 19 спортсменів.

Спортсмен Сергій Скорік на чемпіонаті взяв “золото” з пауерліфтингу та жиму лежачи за формулою Вілкса.

Загалом на змаганнях команда України посіла перше загальнокомандне місце, завоювавши 40 медалей, з них 29 золотих. А також українські спортсмени поставили на змаганнях 25 рекордів світу.