Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Штаб взаємодопомоги Громадської ради порається з комунальними негараздами

Каналізаційна халепа. Мешканці вулиці Березинська,45 багато років скаржилися на забиту дворову каналізацію. Її очистка проводилась не раз, але наступного дня проблема «випливала» знову. Поки люди не звернулися до Штабу взаємодопомоги Громадської ради. Цього разу це пікантне та болюче питання вирішилось миттєво та надовго.

“Вся дитяча площадка заливається, дітки дихають, дорослі дихають цим. Це смердючий запах, яким просто ми задихаємось”.

Жителі вулиці Березинська,45 понад сім років страждали від постійних підтоплень дворової каналізації та смороду.

Тамара Коваленко, голова ОСББ “Березинська, 45”: “Проблема в нас дуже велика, ми звернулися на канал штабу Геннадія Олеговича Корбана, і нам допомогли в цій ситуації. Дуже вдячні ми за роботу, за таке миттєве реагування. Я навіть не очікувала. Мені пів восьмого вечора вже зателефонували, це зовсім миттєво, я просто не змогла зрозуміти. І коли приїхали машини, мені також зателефонували. Я вийшла, і представник водоканалу сказав: “Дивіться ось тут, ось тут, що вам ще потрібно. Досконало все зроблено, я просто дуже вдячна”.

Комунальникам довелося прочистити близько 200 метрів системи водовідведення. З роботою впорались за один день.

Ян Майдан, представник КП “Дніпроводоканал”: “Ми виїхали на місце, обслідували наші мережі, перевірили всі каналізаційні колодязі, вони були трішки засмічені. Прочистили системи колекторів від 45 аж до 41 будинку Березинської, а також генерала Захарченко 12 та 14. Багато мешканців, не кажу конкретно за цей будинок, багато мешканців по всьому нашому місту Дніпро користуються некоректними каналізаційними системами. Можуть туди змивати максимально все, що тільки можна”.

Окрім цього, місцеві дуже вдячні за те, що їм вирішили проблеми з опаленням.

Звернутися по допомогу можна за номерами телефонів. Заявки приймають у будні з 9 до 17 години.

Телеграм канал Геннадія Корбана працює цілодобово. Описати комунальну проблему можна в коментарях.

Читайте також: Як у Дніпрі працюють інклюзивно-ресурсні центри