Шкільні обіди: дискусія триває. Вже втретє провели зустріч батьків, представників департаменту гуманітарної політики та постачальника. Батькам розповіли про всі етапи підготовки їжі до подачі школярам. Пояснили особливості кейтерингу як способу організації харчування, роз’яснили механізм організації харчування.
Аліна Філіпова — мама 8-річного Михайла та 5-річного Нікіти. Старший син — у 3 класі, у школі їсть тільки кашу. Через те, що сину не смакують шкільні обіди, жінка прийшла на збори із представниками департаменту гуманітарної політики та постачальником. Вкотре говорили про організацію шкільного харчування.
«Я вважаю, що це правильно. Якщо постачальники прислухаються до батьків, до дітей, то це дуже вітається. Тому що в них це перший досвід, і у нас це перший досвід. І таким чином ми можемо знайти точки перетину: що підходить дітям, що не підходить. Після перших нарікань вони зробили поправки, і син каже: “Воно дійсно стало смачніше”», — Аліна Філіпова, мати школяра.
Батькам розповіли про всі етапи: від приготування та зберігання продуктів, до доставки обідів у школи. Таку зустріч організовують вже втрете.
«По-перше, це додаткове роз’яснення батькам стосовно особливостей харчування дітей, бо воно відрізняється від харчування дорослих. По-друге, ми сподіваємось, будуть озвучені проблемні питання, які потребують швидкого вирішення і конструктиву», — пояснює Тетяна Бичкова
начальниця відділу безпеки життєдіяльності та соціального захисту управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР.
Компанія «Олімпіус Консалт» забезпечує харчуванням 86 дніпровських шкіл. Стверджує, всі зауваження батьків та школярів врахує.
Читайте також: У Дніпрі насосні станції оснастили генераторами на випадок блекауту