Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Що таке справжнє кохання: волонтерський мюзикл у Дніпрі

Юні волонтери Дніпра продовжують підтримувати в людях надію й вселяти в них відчуття дива. Народний художній колектив театральної студії “Інженю” представили глядачам виставу “Красуня і Чудовисько”. На захід запросити дніпрян та родини переселенців.

Чарівної краси троянду намагався зірвати батько Бель, який пообіцяв донці привезтичервону квітку. Проте до зачарованих кущів не мав доторкатись ніхто.

Добре відому усім казку на сцені відіграв народний художній колектив театральної студії “Інженю”. Заланаповнилась музикою, співами та танцями. На захід запросити дніпрян та родини переселенців.

Головна мета – відволікти гостей від важких подій сьогодення й дати змогу поринути у світ магії та казки.

“Душею я була разом з ними. Я на п’ять хвилин забула, що іде війна. Що такий час дуже нестабільний, але я побула з родиною. Я саме з родиною, вони мене оточили добротою. Я дуже-дуже дякую цим діткам, я їм бажаю найкращого, я дуже рада, що я в Україні за цей час, і наші дітки все переможуть. Дай Боже їм здоров’я, дай Боже їм витримати ось все це”, – каже переселенка з Маріуполя Наталія.

“Вдячні ми цьому дитячому закладу за чудову виставу, красивих діточок, талановитих дуже діточок. Ми вдома теж іноді робимо такі вистави”, – розповіла переселенка з Маріуполя Жанна.

Самі молоді актори кажуть – кожен відіграв й трішки себе справжнього.

“Я така сама в житті. Іноді така “душніла”, а іноді і посміюсь зі всіма. Я дуже рада, що я отримала саме цю роль і ми раді дарувати емоції нашим глядачам”, – ділиться акторка Ксенія Сідова.

“Ця роль така позитивна, така співуча. Це зачарована оперна співачка. Вона “ох-ох, я заспіваю Вам тут всім, я станцюю Вам тут всім, розповім вам казку, далі таку просту”, – сказала акторка Марія Швач.

Керівниця художнього колективу зізнається – створити саме мюзикл було їх метою в новому році.

“Ми давно думали про те, який мюзикл поставити. Аладін? – складно, там дуже багато чоловічих ролей. Зараз у театральну студію ходить більше дівчат, на жаль чи на щастя. Можливо, придумати свою версію якоїсь української казки, але зараз це складно, тому що війна. І складно щось враховувати, робити масштабні проєкти. Тому ми взяли таку базову історію, де багато цікавих персонажів, які впізнавані. Які для цього глядача читаються”, – повідомила керівниця Народного художнього колективу театральної студії “Інженю” Ольга Зенцева.

Побачити цей казковий мюзикл знов можна буде на день театру в березні.

Читайте також: “І красиво, і москаля можна зв’язати”: у Дніпрі пройшов майстер-клас з плетіння паракордових браслетів