Британія:
The Times на першій шпальті зображені мати і донька, які направлялись до Великобританії. Вони будуть одними з перших, кому буде дозволено в’їзд у рамках нової системи.
The Telegraph також друкує коментарі Зеленського, які називаються “значною поступкою, яка відкриває шлях до потенційного мирного рішення з росії”. Порчу є фотографія Марини Овсяннікової, редактора російської державної телерадіокомпанії, яка виходить із суду після отримання штрафу за виступ проти війни в Україні.
«Daily Express» описує виступ президента Зеленського про НАТО як «проблиск надії», оскільки місто Маріуполь на півдні України залишається в осаді, а число загиблих продовжує зростати. Також повідомляється, що в загалом 122 000 британцев запропонували розмістити українських біженців.
The Financial Times пише, що Захід «підігріває Москву» після цілого ряду нових санкцій. Газета повідомляє, що ЄС додала імена, включаючи ім’я власника «Челсі» Романа Абрамовича, до замораження активів і заперечення поїздок. У той час, як Великобританія ввела санкції щодо більш ніж 370 олігархів. В США Держдепартамент заявив про заходи стосовно 11 російських високопосадовців.
Німеччина:
Головне фото газети Frankfurter Allgemeine Zeitung містить фото Марини Овсяннікової. З плакатом вона зробила крок за спину ведучої під час випуску новин. Напис на плакаті “остановите войну – не верьте пропаганде – вам все врут”.
Видання розповідає, що в Київ приїхали очільники трьох європейських урядів. Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг попередив про можливе застосування хімічної зброї військами росії в Україні.
США:
«Россия посилює атаку на Київ» пише WSJ.
Президент Володимир Зеленський у вівторок зустрівся в Києві з прем’єр-міністрами Словенії, Чехії иа Польші. Європейські лідери приїхали в столицю України.
Австрія:
Фото на першій шпальті австрійської газети Kurier з підписом «Штраф для російської антивоєнної героїні».
«Австрійські красоти. Угоди з диктатурами» — матеріал на першій шпальті про те, як війна в Україні показує економічну залежність Австрії від диктатур. Близько 80% всього імпорту газу походить з Росії. Тільки 10% поступають з Норвегії та ще 10% — з внутрішнього виробництва. Крім того, в області палива, енергії та сировини на долю недемократичних країн приходиться 51% усього імпорту. Крім Росії, до них відносяться Казахстан, Лівія та Ірак.
Іспанія:
Фото на першій шпальті The Vanguardia підписано «Президент України Володимир Зеленський зі східними лідерами, які приїхали в Київ, щоб висловити свою підтримку».
Словаччина:
Gazeta Dennik. «Шпигуни Путіна» — напис на кривавому портреті російського президента. Видання повідомляє, що Словаччина вже запроваджує систему допомоги біженцям, а попереджень про бомбардування Ужгородського аеропорту, який знаходиться біля самого кордону з країною, стає дедалі більше
Бельгія:
Фронтовий репортаж, POLITIKEN з українського міста Миколаєва. «Такої кількості трупів у нас ще ніколи не було» — напис згори над фото.
Японія:
Видання The Japan Times повідомляє, що Японія має намір збільшити допомогу біженцям з України. Уряд розглядає нові заходи підтримки українців, що знаходяться в Японії, а саме: допомога в пошуках роботи, житла та освіти для їхніх дітей, щоб допомогти їм обжитися в країні, оскільки десятки людей прибувають в Японії, щоб бути зі своїми сім’ями і друзями.