Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Що писали світові ЗМІ про Україну 26 червня

Головні теми газет:

Велика Британія

«Sunday Express» – «Бойова Кейт піднімається на Челленджер»

Герцогиня Кембриджська продемонструвала свої командні навички, віддаючи шану британським військовослужбовцям у День збройних сил.

Подібно до королеви, яка у 18-річному віці вивчилася на механіка у Допоміжній територіальній службі, Кейт довела, що однаково рада забруднити руки.

Нещодавно опубліковані зображення, зроблені у листопаді 2021 року, показують герцогиню з армійськими новобранцями у навчальній академії Пірбрайт у Сурреї та 101-у бригаду оперативного забезпечення на аеродромі Абінгдон в Оксфордширі.

Надягши бойову куртку, Кейт прикріпила важкий причіп, перш ніж сісти в броньовану ремонтно-евакуаційну машину «Челленджер».

Високо оцінюючи Збройні сили, вона сказала: «Було чудово бачити, як багато важливих ролей грають військові день у день, щоб захистити всіх нас».

 

«The Sunday Telegraph» – «Не зраджуйте Україну, — попереджає Трасс Макрона»

Ліз Трасс (міністр Великої Британії) попередила таких лідерів, як Еммануель Макрон, що Захід не може «продати Україну» заради «швидкого припинення» війни, оскільки вона закликала країни G7 та НАТО надати країні більше зброї та фінансів.

У спільній статті зі своїм українським колегою Дмитром Кулебою міністр закордонних справ заявляє, що Володимир Путін «серйозно поставиться до переговорів лише після того, як український народ відкине його війська».

Пара додає: «Український народ не може дозволити собі розкіш відчувати втому. Як і решта вільного світу».

Пана Макрона, який із грудня говорив про те, що провів із Путіним 100 годин по телефону, звинувачують у тому, що він хоче, щоб Україна пішла на поступки для укладання мирної угоди, хоча Єлисейський палац наполягає на тому, що будь-яка угода має поважатиме суверенітет України.

У статті для The Sunday Telegraph пані Трасс і пан Кулеба заявляють: «Щоб домогтися миру та захистити наш спосіб життя, Україна та вільний світ мають залишатися сильними та єдиними».

США

«The Washington Post» – «Росія скоро вичерпає свої бойові можливості, вважають західні експерти».

Росія протягом кількох тижнів концентрувала свою вогневу міць на Сєвєродонецьку, яку вона захопила в п’ятницю, і на його побратимі Лисичанську за річкою.

Згідно з прогнозами західної розвідки та військовими експертами, російські військові скоро вичерпають свої бойові можливості і будуть змушені повністю припинити наступ у східному Донбасі України.

 

«Los Angeles Times» – Росіяни атакують ключовий опорний пункт

За словами лідера, сили Кремля та сепаратисти намагаються блокувати Лисичанськ

«NYT» – «Відчуваючи вогонь глибоко під землею»

Начебто їхня робота в тисячах футів під землею була недостатньо небезпечною, шахтарям на сході України тепер доводиться турбуватися про російські бомби, що падають з неба.

Італія

«Corriere della Sera» – «Мовчання про московські злочини»

«Il Fatto Quotidiano» –  «Путін атакує із Мінська. G7 загрожує золоту»

Московські бомбардувальники пролітають через повітряний простір Лукашенка є побоювання відкриття нового фронту.

Минулої ночі по всій Україні пройшов дощ із 48 ракет. І близько двадцяти було запущено з Білорусії над Чернігівською областю. Українські джерела стверджують, що випущені з Білорусі ракети «вразили селище Десна та об’єкти інфраструктури».

На землі українські сили передислокуються на ділянці Сєвєродонецьк-Лисичанськ, тоді як російські бронетанкові частини продовжують наступ.

І ходять чутки про зміну російських генералів та українського керівника СБУ.

Українська розвідка припускає, що Москва хоче втягнути Білорусь у війну.

Німеччина

«Der Tagesspiegel». – «Коаліція боїться нової форми війни»

Стурбований хибними дзвінками у Берліні, Мадриді та Відні Кличко пропонує Гіффі офіційну розмову

Іспанія

«ARA» – «Світ переозброюється. На саміті НАТО в Мадриді почнеться нова гонка озброєнь проти Росії та Китаю»

Індія

«The Sunday Standard» – «Запрошення G-7 не спрямоване на те, щоб відірвати Індію від Росії: США»

Індію запросили на саміт G-7 не тому, що США прагнуть відокремити її від Росії, стверджує координатор Ради національної безпеки США зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі. США вважають Індію ключовим стратегічним партнером в Індо-Тихоокеанському регіоні, сказав він.