Для пасажирів метрополітен працює вдень, а ремонтні та технічні роботи завжди проводяться у нічний час, коли знімається струм з контактної рейки (джерело живлення поїздів). Тоді робітники мають можливість безпечно виконувати роботу уздовж усієї лінії метрополітену.
За словами начальника служби колій та споруд комунального підприємства «Дніпровський метрополітен» Юрія Кондратенка, один із важливих видів технічних робіт у метро — огляд колій. Він проводиться за допомогою спеціального сучасного обладнання.
«Виконали планову перевірку рейок за допомогою дефектоскопа та спеціального колієвимірювального візка, що оснащений датчиками, які контролюють положення ходових та контактних рейок. Виконуємо це раз на тиждень. Якщо виявляємо несправності, майстри їх усувають. Такі роботи є важливими для стабільного руху поїздів», — розповів Юрій Кондратенко.
Він також додав: «Також вночі виконуємо роботи з обслуговування електричного, вентиляційного, насосного обладнання та санітарну обробку рухомого складу, павільйонів і станцій метро. У цих процесах щодня задіяні близько сотні працівників метрополітену».
Читайте також: Радіаційний фон на Дніпропетровщині 23 вересня.