Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Рятувальники Дніпропетровщини отримали нагороди та нове обладнання

Від самого початку повномасштабного вторгнення росії, рятувальники Дніпропетровщини, щодня ризикуючи своїм життям, продовжують працювати не тільки в області, а й за її межами. Проте, для ефективної роботи не завжди достатньо лише героїчної мотивації. Потрібне також якісне обладнання. На щастя, з цим проблем не виникає. 

З початком війни кардинально змінилося життя кожного українця. А для Державної служби України з надзвичайних ситуацій – на всі 180 градусів. Тепер до повсякденної роботи рятувальників входить і порятунок постраждалих під час ракетних ударів. Проте, настрій у ДСНСників бойовий. Кажуть, до всього звикаєш швидко.

Артем Чегрин, заступник начальника Дніпровської пожежно-рятувальної частини: “Реагуємо на всі виклики, пов’язані з ракетними ударами, і, звичайно, наша повсякденна робота – це пожежі у житловому секторі, пожежі на відкритій території. Звичайно, що в перші дні, коли це все почалося, було страшно і незвично, тому що самі розумієте, війна – це війна, а зараз всі вже звикли”.

Для більш комфортної та ефективної роботи міська та обласна влада вручили рятувальникам техніку, обладнання, автомобіль та навіть катер.

Володимир Орлов, перший заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації: “Від обласної військової адміністрації ми подарували катер, який стане в нагоді для надання допомоги людям, які на воді, а також вкрай необхідний на даний час автомобіль, який обслуговує розмінування територій. Тому що, вони на даний час ризикуючи своїм життям захищають нас з вами, у них і так робота ризикова, зараз вони працюють на максимумі своїх можливостей”.

Від міської влади надзвичайники отримали спеціальні захисні костюми, пожежні рукави та планшети. Також міський голова Дніпра повідомив: одну з дніпровських вулиць назвуть на честь рятувальників.

Борис Філатов, міський голова Дніпра: “Продолжая эту традицию, мы должны отдать дань чести нашим героям-рятувальникам, поэтому, я думаю, выберем какую-то хорошую улицу. Как вариант, есть предположение – улица «Паникахи», поскольку там находится городское управление. Я думаю, это нужно будет отработать с нашими профильными комиссиями, архитекторами, с общественностью”.

Рятувальник – професія героїчна. Сьогодні відбулось урочисте нагородження її представників.

“Вчора я був на Харківщині, на Донеччині, і всі наші колеги працюють, як один механізм, як одне ціле. Я хочу кожному з вас подякувати. Побажати кожному з вас Божого благословення”.

Після завершення офіційної частини, надзвичайники провели екскурсію рятувальною частиною. Гості ж залишили свої побажання та слова подяки у пам’ятній книзі.