Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Подвійний рекорд на підтримку ЗСУ встановив спортсмен з Дніпра

Подвійний рекорд! Дніпрянин протягнув вагон метрополітену вагою понад 32 тонни. І не руками, а за допомогою тросу, який причепив на шию. Досягнення уже занесли в книгу рекордів Гіннеса і Національних рекордів України. На скільки метрів потяг зрушив з місця і хто зафіксував світове досягнення? 

«32,5 тонни, 11 метрів 55 сантиметрів. Ура».

Дніпрянин Дмитро Грунський протягнув вагон підземки. До рекорду готувався тривалий час. Спершу штовхав легковики. Аби зрушити вагон з місця, на шию одягнув 2-міліметровий сталевий трос.

Дмитро Грунський, рекордсмен: «Цей рекорд ми присвячуємо, як і в Гіннесі я писав, нашій боротьбі з окупантами, нашій перемозі. Та мотивуємо всіх людей, всіх, хто нас побачить, донатити на ЗСУ, передавати частинку своїх грошей, а разом з ними — свого тепла нашим військовим».

Це абсолютний рекорд не лише України, а й світу. Тож дніпровський рекордсмен отримав одразу дві відзнаки.

Віталій Зорін, співзасновник та експерт Національного реєстру рекордів України: «Вперше те, що не відбувалося в Україні більше 10 років, ми готові зараз же підтвердити це на світовому рівні дипломом Гіннеса. Ще раз «ура».

Підтримати Дмитра приїхав його кумир — дворазовий володар титулу «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк.

Василь Вірастюк, дворазовий володар титулу «Найсильніша людина світу», почесний президент Федерації стронгмену України: «Я також тоді претендував на встановлення рекорду книги рекордів Гіннеса. Але щось там не вийшло, і мій рекорд на даний момент є національним рекордом. І такого диплому у мене немає. І тому я по-хорошому заздрю тобі сьогодні. Я ще раз тебе вітаю», — «Ні, ні, ні — це тільки твій диплом».

На роботу метро захід ніяк не вплинув. Рекорд встановили не під час перевезень.

Іван Васючков, головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради: «Ми дозволяємо використовувати наші вагони виключно в час, коли вони не використовуються на маршруті і виключно в той час, коли не проводиться ніяких робіт у депо. Тобто зараз, у вихідний час, немає людей, які проводять, наприклад, ремонтні роботи. Тому людина може прийти, за згодою, і потренуватися».

Дмитро Грунський закликав українців, які в тилу, донатити на потреби захисників, які гатять російського окупанта.