Тих, хто був змушений полишити свої домівки, Миколай не залишив без подарунків. У Дніпрі маленькі переселенці відчули магію свята та зустріли його з посмішкою. Яке найзаповітніше бажання попросили здійснити чудотворця юні українці — дивіться у сюжеті.
Людмила та її син Микита – переселенці з Новоолександрівки Херсонської області. У Дніпрі будують нове життя.
До дня Миколая завітали у волонтерський центр «Доброго ранку, ми з Маріуполя».
«Радості їм скільки приносить, цей пакуночок, але скільки у них радості, від цих солодощів. Це дуже важливо я вважаю, дякую таким хабам які влаштовують такі сюрпризи, маленькі але дуже приємні», – переселенка Людмила Бикарєва.
8-ми річний Микита отримав ще і медведика, якому вже вигадав ім’я.
«Я вирішив назвати свого мішку Василем Вірастюком, тому що Василь Вірастюк це найсильніша України і він тащив 10 машин скріплені», – переселенець Микита Бикарєв.
А от Мілана та Уляна з Бахмутського району. Вони також отримали подарунки від Миколая, проте окрім цих подарунків мріють ще про один.
«Щоб закінчилася війна. І поїхали додому, дуже хочеться уже», – переселенка Мілана Хмель.
Привітали і дорослих. Кожен отримав пакунок з побутовою хімією та двотижневим запасом їжі.
Митрополит Сергій Горобцов розповідає, Святий Миколай не просто казковий персонаж, а історична постать.
«І прославився тим, що творив чудеса, зціляв хворих, був великим благодійником. І дуже доброю, святою людиною. Сьогодні пару разів було так, що маленька дівчинка каже: отой з бородою в шапці це Миколай? Тому хто рахує мене за Святого Миколая, хтось за помічника і діти насправді дуже задоволені», – митрополит Донецький і Маріупольський Сергій Горобцов.
Загалом хаб підготував 600 подарунків до свята, деякі з них доправлять поштою діткам на прифронтових територіях.
Читайте також: Двічі за день агресор бив по Нікополю з дронів-камікадзе та артилерії.