Заміни свій шкільний портфель на гаджет або відкрий застосунок та навчайся вдома з будь-якого куточка світу. Освітні інтернет-портали роблять навчання приємнішим, зручнішим та легшим. Один з найуспішніших прикладів — застосунок «MyBook», створений у Дніпрі. Завдяки ньому, замість важких підручників дитина може брати з собою до школи лише телефон.
-Тобі легко користуватися?
-Так, дуже легко.
-А які твої улюблені предмети?
-Англійська мова та інформатика.
Родина Лисенків з Житомира. Маленька Софійка навчається вдома вже третій рік поспіль. Весь шкільний світ дівчинки у телефоні. Підручники, заняття, контрольні — школярка черпає знання у застосунку «MyBook», який розробили дніпряни.
Софія і Катерина, родина з Житомира: «Моя дитина із задоволенням займається з платформою «MyBook». Я дуже вдячна місту Дніпру та КП «ЄДніпро» за те, що надали доступ нашому місту до цієї інноваційної платформи. Тепер моя дитина не носить портфель з підручниками, їй достатньо відкрити застосунок у телефоні, обрати свій потрібний, обрати підручник та із задоволенням ним користуватися».
Онлайн-портфелем з електронними підручниками вже користуються понад 40 тисяч учнів, і не тільки з України. Великий попит застосунок набуває і серед українських дітей, які зараз перебувають у Німеччині.
Та не тільки онлайн-підручники є у додатку. Програма вже другий рік надає можливість старшокласникам підготуватися до НМТ, більш того — обрати майбутню професію.
Артем Трапезніков, директор комунального підприємства «Цифрова трансформація і автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» ДМР: «Засняли наші вчителі багато відеоуроків, на цій платформі знаходилось багато тестів. В цьому році додано 116 лекцій та більше 1000 нових тестів в форматі національного мультипредметного тестування. Ця платформа набирає обертів, ця платформа була надана на національний рівень».
Окрім цього, презентували і новий проєкт для дошкільнят. Дитина від 5 до 7 років може розвиватися завдяки цікавим іграм та літературі.
Читайте також: Молоді Дніпра пропонують розкрити соціально значущі теми у конкурсі соціальної реклами «Крик»