«Не в тому річ, що горобина плаче ніч». Народна артистка України Оксана Білозір заспівала у Дніпрі. Публіка дуже чекала на артистку, особливо молодь, якій дуже кортіло побачити наживо співачку, чий голос звучить чи не в кожному ролику Тік Тока.
Усміхнена, жвава, але зосереджена. Народна артистка Оксана Білозір готується до виступу Свої виступи концертами не називає. Каже, це зустрічі на відстані душі і серця. І на побачення до артистки тим часом поспішають сотні дніпрян. Чоловіки з оберемками квітів, елегантні пані та дуже багато молоді. Їм співачка Оксана Білозір полюбилась у Тік тоці.
“І оце “Не в тому річ…” – це дуже круто. Я дуже люблю, коли народна музика, класична музика поєднується з бітами сучасними. І мені захотілось подивиться, яка вона на сцені“, – каже глядач Сергій.
“Мені попалася її пісня “Горобина ніч”, і вона виявилась настільки крутезною, що я під неї знімаю, і вирішила прийти послухати ще”, – ділиться глядачка Дар’я
На колаборацію із гуртом, який зробив сучасну версію “Горобиної ночі” не погоджувалась півроку. Утім, каже, воно було того варте. Хоча, каже, її пісня “Святкова” вже стає популярнішою. Але її на концертах нині не почуєш, вона поки що – табу.
“Я хочу цю пісню починати співати вже коли буде перемога. От чомусь я собі зробила табу. Сама крута моя пісня після “Горобиної ночі”, але – це табу, під час війни. Потім “Червоне намисто” – дуже багато різних мемів. Так що я люблю. Слава Богу, мені це подобається”, – каже народна артистка України Оксана Білозір.
А от віддані шанувальники артистки розповідають, пісні Білозір стали шалено популярними, коли ще не було ніяких тік токів.
“Батьки жили в селі. І мені так сподобалась її пісня “Українка”, і я замовляла цю пісню для батьків на ювілей. А в селі тоді не працювало радіо. І мої старенькі батьки пішли в клуб, де був великий гучномовець, і там її слухали і плакали від радості”, – розповідає глядачка Оксана.
“Коли я ще маленькою була дуже подобалося співати її пісню “Українкою я народилася””, – зазначає глядачка Марина.
І ось пані Білозір на сцені. Глядачі аплодують і підспівують. Кажуть, кожна композиція – в саме серце.
“Чомусь побутує думка, особливо у владних структурах, що не можна співати, не можна танцювати, веселитися. Вибачте, будь ласка, а як утверджувати своє життя, особливо під час війни, коли люди впадають в депресію”, – каже народна артистка України Оксана Білозір.
Оксана Білозір каже, і далі гоїтиме душевні рани українців власними піснями. І дуже чекає того дня, коли врешті заспіває про красивого та щасливого.