Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Один з найстаріших ігрових видів спорту в світі набирає оберти у нашому місті!

Черговий тур регулярного сезону топ-дивізіону Української ліги американського футболу зіграли «Дніпровські ракети» та не поступилися! Нагадаємо, команда граючого тренера Максима Василика феєрично розпочала сезон 2018 року, розгромивши вдома київських «Слов’ян» з рахунком 36:0.

І ось другий матч червоні грали проти «Одеського Шторму», який напередодні підсилився американським легіонером Аароном Фівером. Він, вочевидь, зіграв важливу роль на полі та відкрив рахунок, реалізувавши тачдаун у першому періоді. Далі глядачі на трибунах побачили ще по одному ефектному тачдауну на кожний наступний період. У «Ракет» шість очок заробив Максим Василик, далі, після великої перерви, «Шторм» вивів уперед Артем Дудник. І на останніх хвилинах підсумок гри  підбив знову квотербек «Ракет» під тринадцятим номером. Отже бойова нічия 12:12.

Детальніше – у сюжеті «Про Дніпро. Сьогодні»