Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Навіщо депутати “Громадської сили” прийшли у політику?

Десята сесія міськради. Від «Громадської сили» присутня лише Катерина Збарська. Та й та, схоже, прийшла, аби прочитати з телефона спекулятивні заяви.

А ще – дбайливо зареєструвати карту Загіда Краснова. До кінця сесії Катерині Збарській, як виявилося, робити нічого. Не дочекавшись завершення, в компанії колежанки Мансурової, пані Катерина покидає сесійну залу.

Яка б не була коаліція, вона має бути конструктивною. А “Громадська сила” працює за системою «баба Яга против».

Політолог проаналізував явку депутатів на сесії та засідання постійних комісій. “Громадська сила” посідає почесне перше, з кінця, місце. Загід Краснов є безумовним лідером з «прогулів» – 55%.  Катерина Збарська – на третьому місці із 72% відсотками відвідувань. А от на другому – Станіслав Басов – 64 відсотки. І якщо перші двоє – вже давно відомі громсилівці, то Станіслав Басов, схоже, працює «в тіні» партії.

29-річний депутат, як виявляється, має чималий бізнес. Інформаційний. Зокрема, на нього зареєстровані низка ЗМІ – телеканал «ОТВ»,  «Репортер», який пропонував винагороду за голови комунальників. А ще ТРК «Нова», ТРК «ІРТ» і компанії групи «СІЛЛ». Саме вони заполонили центр міста зовнішньою рекламою. Про це йдеться, зокрема, у розслідуванні колег з Бігус.Інфо.

“У середмісті Дніпра найбільше рекламних конструкцій належать ТОВ “Сілл”, яка пов’язана із депутатом міської ради від партії «Громадська сила» Загідом Красновим. Його син, також депутат, Руслан Краснов, є співвласником компаній «Сілл» та  фірми «Алесан». А ще під їхнім впливом рекламні компанії ТОВ «Сілл Аутдор»,ТОВ «Сілл РТ», «Тетраграмматрон-7» та «Голос Дніпра». Друга по кідькості бордів – ТОВ “Кліа Медіа».

Зовнішню рекламу Дніпра контролюють наближені до місцевої влади компанії – Bihus.Info

Відтак, коли в місті розпочали напрацьовувати єдині правила для розміщення зовнішньої реклами, на їх обговорення запросили всіх представників рекламного бізнесу Дніпра. Найактивнішим був саме Станіслав Басов.

Та коли наша знімальна група вирішили поспілкуватися із представником бізнесу – отримали відмову.

Дивно, адже цей захід тоді зібрали саме для захисту інтересів бізнесу.

Встиг «відзначитися» Станіслав Басов й за часів активної роботи Амур-Нижньодніпровської районної ради. Тоді, його компанія «АМК-маркет» регулярно перемагала у тендерах на омолодження дерев. Робили це так завзято, що мешканці навіть викликали поліцію, а пізніше щодо випадку відкрили провадження.

За часи активної співпраці із «Громадською Силою» молодий політик встиг непогано заробити. Для прикладу: у його декларації за 2016 рік дохід – 1 млн 482 тис 693 грн і ніякої готівки. А вже за 2020-й депутат Басов заробив 3 млн 196 тис 325 грн. А готівкою –  майже 3 (2,9) млн грн. І це не рахуючи витрат. Заробити у 29 років такі статки Басову вдалося не без допомоги старших товаришів з «Громадської сили». Зокрема, активно допомагали Басову колишній керівник Амур-Нижньодніпровської районної ради Олексій Пермяков та «права рука» Загіда Краснова – Олександр Афанасьєв. Про партій взаємовідносини цих людей та їх результат – дивіться у наступному спецрепортажі.