Дніпрянка Діана Макодай мріє пов’язати своє життя із журналістикою.
«Мені ще зі школи казали, що це — моє, я активна, багато пишу. На цих курсах я змогла побути як на телебаченні, так й побачити, як працюють на міських сайтах. Навчання у Медіашколі журналістики дало розуміння, що у подальшому хочу працювати над ютуб-контентом».
А Катерина Шишко — реалізувала свою маленьку мрію: навчання журналістиці.
«Я — ВПО з Донеччини, й через повномасштабне вторгнення важко було сконцентруватися саме на журналістиці. Вступила на економічну спеціальність, але тяжію саме до журналістики. Тут дуже цікаві, а саме — якісні курси. Бо ти занурюєшся повністю у професію».
Сьогодні у Молодіжному Медіацентрі Дніпра – просторі для медіа розвитку молоді міста — останнє заняття Медіашколи журналістики. 20 студентів представили свої дипломні роботи. Карина схвильована після презентації, адже довго готувала свою підсумкову роботу.
«У мене була історія про туристичну групу, яка працювала до вторгнення над популяризацією турів по нашій країні, а зараз вони волонтери. Навчання у Медіашколі дало розуміння, як мені просувати свій власний продукт чи проєкти, які надалі реалізую», — каже дівчина.
Всі учасники провели два тижні занять з журналістами. До того ж було багато практики.
«Учасники побачили, як працює телебачення зсередини. Та одразу можуть для себе вирішити, хочуть вони працювати в цій сфері чи ні. Теми підібрані так, щоб кожен зміг розібратися у професії з нуля», — каже Яна Тютяєва, керівниця Медіашколи.
17-річна Дар’я готується до вступу на факультет журналістики в одному з вишів міста.
«Мені хотілося дізнатися, як працюють медіа зсередини. Розповідала про своє бажання друзям, й мій друг знайшов ці курси. Я була рада. Подала заявку та пройшла навчання. У дипломній роботі я написала історію про бабусю-волонтерку».
Навчання для Аріни Данілової нагадало американський серіал, який розповідає про життя журналістів зсередини. Вона навчається на маркетолога.
«Медіашкола — корисна навичка, щоб навчитися писати й комунікувати з різними людьми», – ділитися дівчина.
Самій ініціативі Медіашколи — п’ять років. Під час практики учасники школи за ці роки робили великі проєкти.
«Медіацентр вже відзняв декілька кліпів, один з яких набрав понад 2 млн переглядів на ютуб, короткометражний фільм, а також трансляції та репортажні звіти з багатьох заходів міста. А деякі наші випускники працюють у міських медіа», — сказав керівник Молодіжного центру Дніпра Рафаель Кіжнер.
Нині у Медіашколі навчали саме журналістиці.
«Інші курси у Медіашколі протягом року будуть пов’язані із конкретними напрямками медіа: фотозйомка, відеозйомка та монтаж, SMM, дизайн. Навчання — безкоштовне», — підсумувала Яна Тютяєва.
Детальніше про набір у Медіашколу можна дізнатися тут.
Читайте також: Проспект Гагаріна vsНауки: нові назви для топонімів Дніпра