Міський голова Дніпра Борис Філатов привітав працівників державної служби з професійним святом.
«Усі, хто працює на державній службі, мабуть, звикли, що тут частіше можна отримати на горіхи, аніж почути слова вдячності.
Та насправді саме ця рутина й подекуди геть невдячна робота дає раду всім державним інституціям. Навіть попри виклики війни.
Ті, хто своєю працею забезпечує надання необхідних для людей послуг, — це не про медійні посади та захмарні зарплати.
Це про послідовність, професіоналізм та виконання своїх обов’язків на совість.
Тож, колеги, нехай всі ті побажання наснаги, які сьогодні зʼявляться для вас у соцмережах, дійсно будуть на добро.
Бережіть нерви», — написав мер Дніпра.

Читайте також: На Новопавлівському напрямку (Дніпропетровщина) тривають маневрені бої: ворог контролює підступи дронами
