Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Марафон для педагогів: діпровські вчителі покращують навички

Навчальний рік добіг кінця, втім, вчителі продовжують працювати і готуватися до наступного. На базі Центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міськради провели інноваційний методичний марафон для педагогів міста.

«Шлях до педагогічної майстерності» – унікальний інноваційний марафон у Дніпрі, який проводять для викладачів міста. Педагоги протягом чотирьох тижнів покращуватимуть свої професійні навички.

Катерина Скляр, вчителька англійської мови: «Сам цей марафон – це велика можливість для самовдосконалення. Також вчителі діляться своїми наробками, методами та прийомами. Ми розуміємо, що знань ніколи багато не буває і дуже важливо, коли вчитель має бажання не тільки співпрацювати, а ще й самовдосконалюватися».

Окрім лекцій, у педагогів є можливість відвідати майстер-класи та познайомитися з цікавими українськими діячами. Сьогодні з викладачами працювали психологи, провели арт-терапію для подолання професійного вигоряння.

Олена Шведова, вчителька музичного мистецтва: «Я взагалі оптимістка, дуже сильна оптимістка, і всіх намагаюся направити в те русло, що все буде гарно, все буде гаразд, віримо в наше ЗСУ, але цього мало. Цього мало, тому що потрібна підтримка, а саме – психологічна».

Самі ж організатори кажуть: покращити свої професійні навички захотіли майже усі педагоги міста, а це близько 5 тисяч осіб. Доєднатися можна як онлайн, так і безпосередньо в «Освітній траєкторії». По завершенню навчання викладачі отримають сертифікати, але це не єдина мотивація.

Тетяна Нікіфорова, виконуюча обов’язки директора Центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міськради: «Не тільки сертифікат є мотивуючим фактором. Мотивуючим фактором є те, що вони спілкуються з унікальними спікерами з освітніх установ всеукраїнського рівня, з вищих закладів освіти, громадських організацій, всеукраїнських видавництв. Тобто люди, які можуть дійсно підвищити професійність наших педагогів».

Також, завдяки «Шляху до професійної майстерності», викладачам буде простіше комунікувати між собою і розуміти дітей. А отримані знання вони зможуть застосувати з початком нового навчального року.