Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Легкоатлет із Дніпра завоював 19-те «золото» України на Паралімпіаді в Токіо

Владислав Загребельний виграв змагання зі стрибків у довжину та встановив новий рекорд Європи. Про це повідомляє Суспільне.

29-річний дніпрянин з третьої спроби стрибнув на 6.59 метри та перевершив попередній рекорд Європи на 26 см, який сам же встановив на цьогорічному європейському чемпіонаті. У підсумку — ще одна золота медаль в скарбничку української збірної.

Таблиця лідерів виглядає так:

1. Владислав Загребельний (Україна) — 6.59 метри
  2. Бріан Ліонель Імпеліццері (Аргентина) — 6.44 метри
  3. Матеус Евангеліста Кардосо (Бразилія) — 6.05 метри

Владислав Загребельний виступає в класі F37 — серед спортсменів, що мають порушення координації. Це вже його другі Паралімпійські Ігри, на минулих він зайняв 4 місце на стрибках у довжину.

На Паралімпіаді в Токіо легкоатлет також змагався у забігу на 100 метрів, де посів 4 місце.

Раніше ми писали, що на Паралімпіаді-2020 легкоатлетка з Дніпропетровщини Анастасія Москаленко встановила світовий рекорд.