30 вересня у Дніпровському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що на вул. Панікахи, 95, провели брейн-ринг на тему «Місто, в якому я живу». Захід є унікальним, адже в інтелектуальному батлі зустрілися три покоління учасників: вихованці закладів соціального захисту, студенти та підопічні терцентру.
«Учасники будуть не тільки змагатися, а й обмінюватися досвідом, спілкуватися. Також обов’язково дізнаються щось нове про місто. Після завершення змагань на всіх гравців чекають подарунки», — сказала директорка Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Біневська.
Загалом гра зібрала 18 учасників — по 6 у кожній команді. Для них підготували питання, які стосуються найбільш популярних туристичних локацій міста.
«Темою гри обрали туризм, тому що Дніпро має великий потенціал у цій галузі. Дізнаватися більше про цей бік міста актуально для будь-якого покоління. Сьогодні молоді люди мають свої туристичні індикатори, а більш дорослі – зовсім інші. Думаю, що вони об’єднають знання, і це матиме безумовну користь для всіх учасників», — зазначив начальник відділу молодіжної та гендерної політики департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Сергій Луденський.
Із задоволенням вирішила взяти участь у грі 80-річна Інна Смолянська – підопічна територіального центру:
«Я дуже люблю наш Дніпро, його фантастичну набережну, парки, центральну частину міста, і тому залюбки прийшла сюди, щоб не тільки пограти, а ще, можливо, дізнатися більше про ті місця, які так мені подобаються. Я бажаю учасникам оптимізму та віри в себе, хочу, аби у всіх був чудовий настрій. Боротися ми будемо наполегливо».
Учениця 11-го класу міського юридичного ліцею Вікторія також виявила бажання взяти участь у брейн-ринзі:
«Це не перший мій досвід у подібних іграх, я вже брала участь, думаю, тут буде не менш цікаво. На мою думку, такі заходи дозволяють молоді залучатися до громадських процесів, зацікавлювати інших до такої діяльності. До того ж це корисно в плані розширення знань про рідний край та його історію».
Читайте також: 2 золота, срібло та 3 бронзи: Дніпровські спортсмени повернулись з чемпіонату Європи з кіокушин карате