Пастка у підйомнику! Кількість городян, які застрягають у ліфтах, закономірно зросла — у Дніпрі тривають аварійні відключення електроенергії. Як реагують на виклики відповідні служби, що обслуговують будинки ОСББ?
Під час аварійних відключень застрягти в ліфті — ситуація, яка може трапитися з кожним. Найголовніше при цьому — не панікувати та викликати аварійну службу.
Чекати спеціалістів доведеться щонайбільш 40 хвилин. У нашому випадку вони приїхали всього за 10. Аварійники кажуть: в умовах відключень світла роботи відчутно побільшало.
Валерій Татченко, аварійник: «Значно більше. Разів у чотири, а може і в п’ять. Ну, в даному випадку працюємо. Всі електромеханіки працюють, в тому числі і аварійна служба працює».
В цьому будинку обслуговуюча компанія — «Ліфтреммонтаж Дніпро». Місцеві кажуть, нарікань на підрядника не мають.
Ірина Куваннікова, голова ОСББ: «Взагалі, задоволена роботою. Швидко реагують на аварійні ситуації, обстеження роблять вчасно. Швидко приїжджають, оскільки поруч знаходиться їх аварійна служба. До 10 хвилин може бути на виїзд аварійки».
В міськраді радять обирати підрядників ретельно, аби не втрапити в халепу.
Вікторія Бизишина, спеціалістка організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міськради: «Це, по-перше, близкість до вашого будинку, щоб аварійна служба могла приїхати у разі небезпеки протягом 40 хвилин, і також матеріально-технічна база.
Ми зараз не ділимо підрядників на «сірих» та «білих», але є просто підрядники, які мають більшу матеріальну змогу обслуговувати саме ваш район або ваш будинок. І їм легше це зробити».
У разі зупинки ліфту, всередині має бути інформація про підрядника та номер телефону компанії. Якщо такого немає — зателефонуйте голові ОСББ, він допоможе з контактами аварійної служби. Або ж можна замінити поїздку на ліфті спуском по сходах.