Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Франція попереджає Європу про війну високої інтенсивності

Росія погрожує НАТО своїми заявами. Міністр закордонних справ рф Сергій Лавров назвав зброю, призначену для української армії, законною ціллю для знищення. Особливо москву дратують ракетно-зенітні комплекси С-300, що прямують до нас. Кремль тримається своїх зухвальних амбіцій, в обмін на мир путінці вимагають військового нейтралітету України та відмови від євроатлантичного курсу. 

Зацькована санкціями та зневагою світу росія через офіційну Туреччину намагається нав’язати свої абсурдні ідеї щодо припинення війни в Україні. Путін сам зателефонував турецькому президенту Реджепу Ердогану, щоб озвучити список вимог для України. В ньому наступні пункти:

1. Позаблоковий статус України;
2. Роззброєння України;
3. Визнання Криму російським;
4. (Не обійшлося і без пункту) Денацифікація України.

Путін також просив про зустріч із президентом Зеленським у форматі віч-на-віч. Телефонну розмову з путіним офіційна Туреччина коментувала надто обережно. Так само обережно вона позиціонує себе як посередник між росією та Україною. Сьогодні ж французьке видання Ліберасьйон повідомило, що президент Франції Еммануель Макрон закликав світ готуватися до масштабного збройного конфлікту в Європі. 

Зараз вкрай важливо інвестувати в армію, і країні потрібно бути готовою до війни високої інтенсивності в Європі. Наші сили – єдина повноцінна армія на європейському континенті.
У США також не бачать ознак того, що путін готовий припинити війну в Україні. Про це заявив Держсекретар США Ентоні Блінкен. Тому Америка і надалі підтримуватиме Україну.

Я також хотів зазначити, що поза допомоги Міністерства оборони, ми направимо допомогу від інших відомств Америки, в тому числі бронетехніку на 10 мільйонів доларів безпосередньо від нашої особистої Служби дипломатичної безпеки.

Активною у перемовинах з агресивною росією сьогодні була Німеччина. Вранці канцлер ФРН Олаф Шольц зателефонував путіну. Як і тиждень тому, Шольц закликав москву припинити вогонь та шукати дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Усі в росії повинні знати, що президент путін несе вийняткову відповідальність за смерть своїх військових та їх поранення.

Світові експерти наразі не вбачають у вимогах путіна компромісних варіантів. Але чи забезпечить «позаблоковий статус» спокій в нашій державі і чи прискорить це процес інтеграції України в ЄС? В цих питаннях, як і в інших, путіну довіри немає.

Щодо євроінтеграції, поки одне відомо: за дослідженнями видання «Аналітико», майже 70 відсотків європейців «За» вступ України в ЄС. З них 20 відсотків кажуть: «негайно». Тим часом уряд Польщі готує ідею миротворчої місії в Україні. Звіт представлять на саміті НАТО та зустрічі Ради Європи.