Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Дніпровський метрополітен отримав техніку від Японії. Нова унікальна машина посилить технічну службу підприємства

Чергову технічну допомогу від  Японії отримав Дніпровський метрополітен. Тепер у розпорядженні підприємства  нова машина. Вона поєднує  функції одразу кількох одиниць техніки – крана – маніпулятора  та вантажівки. Передали і  комплект запасних частин. 

«За технічними характеристиками машина доволі потужна. Вантажопідйомність стріли – 5,8 тонн, максимальний виліт стріли – 18 метрів, вантажопідйомність кузова до 7,5 тонн. Автомобіль підвищеної прохідності – це значно розширить можливості нашого підприємства», – каже заступник начальника служби матеріально-технічного забезпечення КП “Дніпровський метрополітен” Дніпровської міськради Сергій Калініченко. 

Нова техніка від Японії дозволить Дніпровському метрополітену оперативно реагувати на аварійні ситуації, виконувати планові роботи без залучення підрядників, вести ремонти у важкодоступних місцях. 

«Це не перший автомобіль, який отримав Дніпровський метрополітен у рамках міжнародного партнерства громади міста з урядом Японії та Агентством міжнародного співробітництва JICA. Раніше підприємство отримало вантажний автомобіль, навантажувач і трактор», – зазначив заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради  Олександр Лещенко. 16 квітня він чергує містом. 

Новий MAN вже пройшов всі реєстраційні процедури і готовий до експлуатації. 

Перевірив черговий і роботи щодо адаптації трамвайних вагонів, які фактично подарував Дніпру  Лейпциг.

«Зараз у кузовному цеху ремонтуємо шість вагонів Tatra T4DM. Це ті вагони, які прибули до Дніпра з Лейпцигу. Ремонтуються трамвайні вагони, які використовуються для піскування рейок під час осіннього юзу», – коментує начальник спеціалізованої вагоноремонтної майстерні КП «Дніпровський електротранспорт»  Юрій Карнаушенко. З початку року тут вже капітально відремонтували  8 трамвайних вагонів та один тролейбус. 

Ремонт тролейбусів  продовжують. Зараз у майстерні – тролейбус «гармошка». Після оновлення кузова та повної зборки «рогатий» буде  готовий  безпечно перевозити дніпрян. 

«Важливо зазначити, що  у майстерні всі роботи виконуються  власними силами КП «Дніпровський електротранспорт», без залучення підрядних організацій. Ми економимо ресурси та модернізуємо підходи до обслуговування», – резюмував Олександр Лещенко.

Читайте також: «Ефективна взаємодія партнерських організацій, влади та соціально відповідального бізнесу»