Як працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб у Дніпрі, ліквідують засмічення водопроводів та облаштовують укриття? Черговий по місту Юрій Гамазинський перевірив виконання ряду доручень міського голови Дніпра Бориса Філатова.
Дмитро разом з родиною у березні 2022 року з Маріуполя виїхав до Дніпра. У новому місті чоловікові довелося відбудовувати життя «з нуля». Зараз, як і вдома, він продовжує працювати слюсарем. Працевлаштуватися зміг до міського КП «Дніпроводоканал».
Дмитро Зуєв, слюсар, переселенець: «Робота мені дуже знайома. Я працював 8 років у Маріуполі, тому я всю роботу вже знаю. Колектив дуже дружний, усі хлопці бадьорі, добрі, позитивні».
Колеги також відзначають працелюбність Дмитра.
Микола Козуб, водій транспортного цеху: «Він так працює, що хотілося, щоб на нього рівнялися всі. Знає свою роботу. У двох словах: людина на своєму місці».
На сьогоднішній день КП «Дніпроводоканал» працевлаштувало 32 вимушених переселенця.
Юрій Гамазинський, директор КП «Дніпроводоканал» ДМР: «Під час сьогоднішнього чергування було відвідано місце роботи ВПО — це хлопці, які працюють на аваріях, на каналізації. З одним з них ми поспілкувалися, ознайомилися з умовами праці».
Загалом у структурах ДМР працює майже 700 людей зі статусом ВПО.
Школа № 107. Тут облаштоване укриття для більш ніж 700 людей.
Катерина Вострикова, виконуюча обов’язки директора СЗШ №107: «У закладі знаходиться два укриття. В укриттях є медичні пункти, є санвузли в кожному укритті для дівчат і для хлопчиків. Також є окремі виходи на вулицю: два виходи в дальному укритті і два в ближньому. Також укриття обладнане лавами, засобами зв’язку, а також є великий запас питної води, вогнегасники».
Укриття відкрито цілодобово.
Юрій Гамазинський, директор КП «Дніпроводоканал» ДМР: «Відремонтовано, має всі необхідні показчики, черговий є, є необхідні засоби пожежогасіння і таке інше».
Перевірив черговий і виконання аварійних робіт на водогоні.
Дмитро Пироговський, заступник начальника дільниці №5 Соборного району: «Відбувається заміна проблемного вузла водогону діаметром 200 мм, з якого підживлюється 6 висотних будівель та вулиця частного сектору».
Подібні роботи тривають від 30 хвилин до 3 годин. З початку року КП «Дніпроводоканал» виконало близько 10 тисяч заявок містян. З них 3866 на мережах водопостачання та 6514 – водовідведення.
Читайте також: Прибудинкові території, зелені зони, червоні лінії: як у Дніпрі доглядають газони і борються з амброзією