Дніпро – це місто, де особливу увагу приділяють соціальній сфері. 2021 рік не став виключенням. Розвиток нових та підтримка вже традиційних програм – один із головних напрямків діяльності міської влади.
У 2021 році у Дніпрі запровадили кілька нових соціальних програм. Серед них робота з жінками, які потерпають від насильства в родині, дітьми з інвалідністю. Та головний напрямок – це робота з дітьми та родинами, які потрапили у важкі життєві умови.
Ганна Довготько, начальниця управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики ДМР: “Завдяки системній роботі з немовлятами, велика кількість з них швидко потрапляє у нові родини”.
Співпрацює місто і з громадськими організаціями, підтримуючи їх ініціативи допомагати.
У цьому році особливу увагу приділяли роботі саме з жінками. А у наступному в місті планують відкрити вже великий міський центр допомоги.
З гордістю у Дніпрі говорять і про програму соціального супроводження дітей з інвалідністю під час навчального процесу.
Доступні школи, парки – все це говорить про те, що у 2021 році Дніпро стає все більш соціально спрямованим, доступнішим та зручним.