Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Дніпряни завоювали золото і бронзу на клубному чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ

З 4 по 6 грудня в іспанському місті Марина д’Ор пройшов клубний чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ. У змаганнях взяли участь понад 1000 спортсменів в категоріях «діти», «кадети», «юніори», «дорослі».

Успішно виступили на європейській першості спортсмени Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву міста Дніпро. У категорії «кадети» їм вдалося взяти дві нагороди – золото і бронзу!

Перше місце завоювала кадетки Валерія Скапровская у ваговій категорії – 51 кг. Навчаючись під керівництвом батька-тренера Скапровского Сергія Володимировича, Валерія втретє стає чемпіоном Європи серед клубів.

Третім став кадет Данило Хаммерман, який виступав в категорії -33 кг. Варто відзначити, що Данило, вихованець тренерів Павла Пшеничникова і Андрія Старкова, в цьому році також став бронзовим призером президентського кубка Європи.