Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Дніпряни у складі збірної України здобули 14 нагород на чемпіонаті світу з ракетомоделювання в США

Збірна України з ракетомоделювання у складі 5 дорослих та 7 юніорів здобула на чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту 6 золотих медалей, загалом 14 нагород. Змагання відбулися з 2 по 7 липня в Остіні, штат Техас, США. У них взяли участь ракетомоделісти з 17 країн. Команда юніорів посіла 2 місце у неофіційному заліку. Всі спортсмени української збірної повернулися додому з медалями.

Серед переможців – двоє учасників з Дніпра.

Цьогорічні медалі наша збірна виборола у надскладних умовах підготовки: через воєнний стан та заборону будь-яких польотів в Україні спортсмени не мали практики запуску моделей ракет, а за пів року до змагань організатори змінили вимоги до двигунів, і учасники були змушені переобладнати свої моделі до чемпіонату світу без реальних польотів та тестування.

У загальнокомандному неофіційному заліку наша юніорська збірна посіла 2 місце.

А в індивідуальному заліку дніпрянка Софія Фісун посіла серед юніорів 1 місце у класі S1A — моделі ракет на висоту польоту, а також 3 місця у класі S5B — моделі-копії ракет на висоту польоту (жіночий залік) та у класі S9A — моделі ракет на тривалість польоту з ротором (жіночий залік).