Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Дніпрянка Анна Рижикова-Ярощук виборола бронзу на Континентальному кубку світу з легкої атлетики

3-й Континентальний кубок IAAF, міжнародний турнір з легкої атлетики серед команд 4 континентів, пройшов 8-9 вересня на Міському стадіоні в Остраві (Чехія).

Для участі в змаганнях були сформовані чотири континентальні команди: Європа, Америка, Африка та Азія + Океанія. Протягом двох днів учасники боролися за спільну командну перемогу за підсумками 37 легкоатлетичних дисциплін.

Уродженка Кам’янського Анна Рижикова-Ярощук виборола бронзову нагороду в бігу на 400 метрів з бар’єрами, показавши результат 54,47 с.

Золото в цій дисципліні завоювала Джанні Расселл (Ямайка) з результатом 53,62 с, срібною призеркою стала Шамір Літтл (США), яка подолала дистанцію за 53,86 с.