Дніпрян продовжують інформувати про місцезнаходження бомбосховищ. Додаткові укриття знаходяться на лівому березі. Про це повідомляється у фейсбук-спільноті “Райончик”.
На території лівого берега знаходиться багато промислових підприємств, де облаштовані повноцінні укриття, з доступом повітря, запасами води та екстреним зв’язком. Протягом багатьох років керівництва підприємств підтримували дієздатність спеціальних приміщень, саме тому в разі повітряної тривоги люди зможуть скористуватися безпечним приміщенням.
- Журналістів 11, сховище на території фабрики АВК. Приміщення розраховано на 1000 чоловік. Місць для сидіння – достатньо, спальні місця в обмеженій кількості. У сховищі сухо, але прохолодно. Є світло, запаси технічної та питної води, сухого харчування.
- Столетова 21 та Каштанова 35 (Прохідні заводу НТЗ). На території є дев‘ять сховищ, які вміщують понад 4000 осіб. Вхід відкривають, коли починається тривога. Кожне сховище має по два входи. Приміщення теплі, електрифіковані, з працюючою каналізацією та радіозв’язком. Є запаси води. Більшість сховищ зараз обладнують безкоштовним Wi-Fi.
- пр. Калнишевського 34а (АТБ). У підвал магазину працівники пропускають під час тривоги. Вмістить можуть від 50 до 100 чоловік. Сховище тепле, сухе, для комфорту облаштовано місця для сидіння.
- пр. Калнишевського 1а, (АТБ). Це також підвальне приміщення супермаркету в якому облаштовані місця для сидіння, туалет та водопровід. В укритті тепло та сухо. Працює в години роботи магазину, здатне вмістити декілька сотень людей.
- пр. Калнишевського 27К (ДК «Металург»). Вхід у сховище зі сторони кафе «Шоколад». Це сухе підвальне приміщення будинку культури з додатковим виходом. Максимально може вмістити 200 людей. Облаштовані місця для сидіння, заготовлені запаси води та встановлено два біотуалети. Сховище відкривається на час тривоги.
“Воєнний час вимагає від нас нових звичок. Якщо ви чуєте повітряну тривогу – ховайтеся, не ходіть по вулицям і не виглядуйте у вікна, а краще спускайте в укриття чи знаходьтесь у безпечному місці будинку. Це елементарне правило може врятувати вас та вашу родину”, — зазначає Кисилевський.
З повним списком сховищ у Дніпрі можна ознайомитися на сайті міської ради.