Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Боксерки з Дніпропетровщини здобули нагороди на юніорському чемпіонаті Європи

Вихованки Дніпропетровського фахового коледжу спорту вибороли медалі континентальної першості з боксу серед юніорів та юніорок, повідомили в обласній раді. Змагання проходили з 27 вересня по 4 жовтня в італійському місті Монтезільвано.

Анастасія Таран стала чемпіонкою Європи з боксу. Дівчина виборола золото у ваговій категорії до 75 кг. У фіналі наша спортсменка перемогла ірландку Мері Мак Донах з рахунком 4:1.

Цією перемогою Анастасія підтвердила звання найсильнішої боксерки Європи у свієму віці, який дівчина завоювала у минулому 2021 році”, – розповів директор коледжу Михайло Лельчицький.

Ще одна вихованка спортивного коледжу Вікторія Щербина завоювала бронзову нагороду.