Працівники департаменту соціальної політики міської ради Дніпра прийняли своїх колег з міст, де ведуться активні бойові дії. В одному з територіальних центрів приміщення переформатували у місце, де можна повноцінно проживати, а також організували тимчасові робочі місця для працівників соцзахисту міста Покровськ Донецької області. Робоче місце для працівників Пенсійного фонду міста Лисичанськ забезпечили у сервісному центрі Головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області. До слова, графік роботи працівників-переселенців не змінився, вони опікуються мешканцями своїх громад тепер вже дистанційно.
Юлія приїхала до Дніпра з Лисичанська. Зараз жінка проживає у територіальному центрі та паралельно продовжує працювати на користь своєї громади.
Юлія Зайцева, бухгалтерка управління Пенсійного фонду в Лисичанську: «На початку квітня ми були вимушені переміститися, тобто евакуюватися в більш безпечні регіони України. Так сталося, що ми залишилися на Дніпропетровщині. Нас райдужно та гостинно прийняли. Надали усі гідні умови праці, та ми продовжуємо виконувати свої обов’язки функціональні згідно посадових інструкцій».
Спеціалісти управління працюють дистанційно з різних куточків України.
Наталія Божкова, начальниця відділу формування електронних трудових книжок головного управління Пенсійного фонду в Дніпропетровській області: «Залишивши свої будинки та свої робочі місця, вимушені були до нас приїхати спеціалісти з інших областей. З такої як Донецька, Луганська, Херсонська, Харківська та Запорізька. Від головних управлінь цих областей нам були надані листи з підтвердженням того, що до нас тимчасово будуть переїжджати ці спеціалісти».
У відділенні Дніпровського міського терцентру прийняли більше 30 переселенців. Людям надали не лише прихисток, а й організували робочі місця.
Вікторія Бабанська, заступниця директора Дніпровського міського територіального центру: «Наше приміщення не було пристосоване для приймання осіб, які б стаціонарно у нас проживали. І коли розпочалися бойові дії, то ми зрозуміли, що є така необхідність створити такий центр для внутрішньо переміщенних осіб. В найкоротші терміни створили такі комфортні умови для стаціонарного проживання у нас людей».
Облаштували житлові приміщення, кухню, зону відпочинку, спальні місця. Організували харчування та навіть заняття з рукоділля.
«Відправляємо у зону бойових дій для наших хлопців, яким дуже зручно, коли вони відпочивають, змінити взуття на такі теплі шкарпетки».
Ірина Бондзюх, начальниця управління соціального захисту населення Покровської міської територіальної громади Донецької області: «Нам дали приміщення, де ми розташували свою техніку, сервера. І забезпечили вже двічі двухмісячні виплати субсидій, допомог, компенсацій, призначення і зняття статусу ВПО».
Зараз управління соціального захисту Лисичанська та Покровська працюють дистанційно. Втім, всі співробітники сподіваються повернутися додому, як тільки це буде можливим.