Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Спортсменка із Кривого Рогу Аріна Лісняк виборола медаль на чемпіонаті із плавання у Кам’янському

З 2 по 4 лютого в Кам’янському проходив Відкритий Кубок місцевої федерації плавання. До участі долучилися спортсмени із різних міст України. Кривий Ріг на змаганнях представляла Аріна Лісняк, яка посіла третє місце на одній із дистанцій. Про успіх своєї вихованки повідомила ДЮСШ №10 у соцмережах.

2 лютого стартував триденний Відкритий Кубок федерації плавання міста Кам’янське. Окрім плавців із місцевої Кам’янської ДЮСШ №5, до участі запрошували також і спортсменів із різних міст області та усієї України: Кривий Ріг, Харків Дніпро, Запоріжжя, Павлоград та багато інших.

Вихованка Криворізької ДЮШС №10 Аріна Лісняк на дистанції 200 м батерфляєм здобула ІІІ місце. Результат плавчині – 3:02.68 с.