Еміграція молоді, карантин, дистанційне навчання і недолуга державна політика — під час останнього засідання експертного клубу, ПРОпозиціонери виділили можливі причини політичної і громадської пасивності молоді України.
Завідувач відділом Національного музею історії України, Олександр Кучерук, порівняв сучасність із подіями 100-річної давнини, коли студентство активно захищало Україну від російської агресії. Зараз, за словами діяча, активність молоді впала.
Катерина Колтунова, депутатка Кропивницької міськради від партії «Пропозиція», запропонувала більш дієве патріотичне навчання, органічно інтегроване в розваги, комунікаційні заходи, події та фестивалі.
Студенти клубу підтримали рішення. Артем Ніколенко, один із лідерів Київської Студреспубліки, вважає, що потрібен чесний і ефективний діалог із молоддю.
Підсумував дискусію Павло Хазан, депутат Дніпропетровської обласної ради від партії “Пропозиція”.
Павло Хазан, депутат Дніпропетровської обласної ради від партії «Пропозиція»: «У мене в підрозділі на війні наймолодшому бійцю було 18 років. І в інших підрозділах, з якими ми працювали, було доволі багато молодих, зовсім молодих людей. Вони самі прийняли рішення йти воювати. За призовом не відправляють в зону бойових дій. І це теж свідчення того, що є молоді люди, які готові захищати Батьківщину. Це і дівчата, і хлопці, це люди, які боронять зараз наші кордони. Звичайно, це є прикладом того, що молодь прагне захистити Україну, і це дійсно перспектива нашої держави».