Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Одягом забезпечені: у Дніпрі ВПО допомагають військовим

Тетяна – переселенка з Енергодару, після окупації свого міста мала покинути свою роботу у страховій компанії і полишити рідне місто, щоб врятувати маленьку донечку. Так жінка потрапила у Дніпро. Тут мала розпочати життя наново – пройшла швацькі курси і тепер працює майстринею на одному з підприємств – допомагає виробляти одяг для наших захисників.

Тетяна — мама у декреті. До початку великої війни мешкала у Енергодарі, нині живе у Дніпрі і працює в швацькій майстерні.

Зізнається, вибір нового ремесла зробила не випадково.

“Це такі навички, які є з дитинства, тому що в мене бабусі навчалися всьому. Десь підгледіла, та й тітка працювала швачкою, та й бабуся навички передала і я вирішила спробувати, чому б і ні?”, – ділиться переселенка з Енергодару Тетяна Долгополова.

Жінка згадує, коли розгублена і втомлена приїхала з дитиною до Дніпра, місто допомогло знайти роботу дуже швидко.

“Побачила оголошення в інтернеті, допомогла мені СпівДія влаштуватися, я подзвонила, прийшла, спробувала, сподобалось, тому сюди вийшла працювати”, – каже Тетяна.

Далекоглядних планів на майбутнє Тетяна поки не будує, але допомагати нашим воїнам їй до душі.

Всі звикли платтячка шити дуже гарні, а тут військова форма. Так, було важко спочатку, але потім пристосувалися. Колектив дуже дружній, всі допомагають”, – зазначила вона.

З окремою вдячністю Тетяна говорить про своє керівництво – підприємці роблять все, аби працівникам було комфортнопрацювати для допомоги країні.

Один з них – пан Богдан – власник швацької майстерні. До початку повномасштабної війни жив у Варшаві, а вже 28 лютого минулого року повернувся в Україну.

“Я повертався аби допомгати армії, одразу заснував два благодійних фонда, потім почав міркувати, адже треба гроші заробляти і дійшов до того, що треба відкривати швейне виробництво”, – розповів власник швейного виробництва Богдан Шпак.

Обрав саме пошиття одягу, оскільки знав напевно, що це важлива потреба для наших захисників.

“Спочатку війни хлопцям дуже не вистачало одягу і я цю послугу замовляв у інших швейників, бачив, що не вистачає потужностей для забезпечення повного обсягу. Ось так і прийшов для цього”, – сказав Богдан.

Тут працює 8 жінок ВПО, та, каже Богдан, вакасії ще є. Сьогодні роботу цього швацього цеху, та умови праці працевлаштованих ВПО приїхав перевірити черговий містом.

“Тут себе може кожен знайти, якщо йому подобається шити, можуть приїхати на стажування і стажуватись. Люди можуть долучитися до пошиву одягу для військових, тобто мати і хорошу роботу і допомагати армії. Тут абсолютно нормальний технологічний процес, як він мав бути, і все налаштовано так, щоб максимально зручно, комфортно, якісно робити якісь речі”, – повідомив секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара.

За місяць тут виготовляють приблизно сім сотень комплектів одягу для військових.

Читайте також: Компанія «Олімпіус Консалт» показала процес доставки шкільних ланч-боксів