У Дніпрі місцева влада приділяє особливу увагу створенню доступних та безбар’єрних просторів. Це вкрай важливо та актуально, адже наразі 25 тисяч дорослих та дітей у Дніпрі мають інвалідність. Журналісти “Нашого міста” разом з дніпрянкою Оленою Осадчою, яка має інвалідність з дитинства, подивилися на місто очима людей в інвалідних візках. Та перевірили Дніпро на доступність.
Основне завдання — потрапити з житломасиву Лівобережний-3 у середмістя Дніпра, на Успенську площу. Перший крок і перша перемога – майже весь транспорт у місті пристосований для людей з особливими потребами. 40-хвилинна подорож — і журналісти у центрі. Рух машин дуже жвавий, і тут вони змушені частково перейти на проїжджу частину. І ось фінальна точка – кореспонденти на площі.
Варто зазначити, що вже зроблено багато для того, щоб місто справді було безбар’єрним. Зокрема, під час ремонтів доріг, тротуарів влаштовуються пониження – для зручного заїзду на тротуар.
Саме для того, щоб місто крок за кроком стало комфортнішим для усіх мешканців, депутати міської ради Дніпра нещодавно ухвалили Програму створення безбар’єрного простору, яка зробить більш комплексними усі зусилля профільних служб в цьому напрямку. Адже безбар’єрність – це забезпечення рівних прав і можливостей та комплексний підхід до подолання бар’єрів.
Читайте також: Філатов зустрівся з військовими журналістами різних українських міст