Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Криворізькі спортсмени вибороли медалі на чемпіонаті України з кульової стрільби

Вихованці Дніпропетровської обласної школи вищої майстерності стали призерами чемпіонату України з кульової стрільби, який проходив з 10 по 17 травня у Вінниці. Про це йдеться на Facebook-сторінці закладу.

Жителька Кривого Рогу Вілена Бевз посіла п’ять перших місць у вправах ПП-мікстМП-5 та ПП-3.

Ще один спортсмен з Кривого Рогу Максим Гімон здобув два “золота” в особистому заліку ПП-мікст та у командному ПП-3.

Серед спортсменів зі змінного складу школи призерами змагань став Іван Мартинов. Хлопець посів друге у особовому та третє у командному заліку МП-5, а також перше в особовому та друге в командному заліку ПП-3.

Юлія Діденко тричі випорола “золота” у нормативах МП-5 та ПП-3.

Марія Шейніна здобула три золотих, одну срібну та одну бронзову медалі у вправах МГ-5МГ-9 та ГП-6.

Яніна Шпилева посіла два перших місця у командних заліках МГ-5 та МГ-9. А також посіла третє в особистому та перше в командному у вправі ГП-6.

Аліна Ткалик здобула три “бронзи” та одне “срібло” у нормативах РМ-мікст, ГП-12 та ГП-11а.