Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Дзюдоїсти з Дніпропетровщини завоювали 9 медалей на Чемпіонаті України

У п’ятницю, 23 лютого, в Києві пройшов перший цьогорічний Чемпіонат України з дзюдо у віковій групі U18. Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 9 медалей, 2 з них золоті. На подіум підіймалися дніпряни та представниці Синельниківського дзюдо. Про це повідомляє обласне відділення НОК.

Перше місце зайняли: 90 кг ЛЕБІДЬ Дмитро (Дніпро, тренери Віталій Харламов, Сергій Плієв) та 40 кг МАКУШОК Анна (Синельникове).

Серебро вибороли: 44 кг СИМОНЕНКО Олександра (Синельникове), 70 кг ТКАЧОВА Анна (Дніпро), 90 кг ФЕСЕНКО Олег (Дніпро).

А третє місце зайняли: 60 кг ХАРЛАМОВ Ярослав (Дніпро), 73 кг ГОРУН Володимир (Дніпро), 73 кг БАЛЕНКО Єгор (Дніпро), 48 кг НЕДВИГА Ярослава (Синельникове).

Загалом команда Дніпропетровщини посіла третє місце в заліку, поступившись Києву та Одеській області.