Site icon Телеканал «ДніпроTV»

«Доводять, що Україна непереможна». Філатов привітав золотих медалістів шкіл Дніпра

19 липня у Дніпрі провели традиційне свято для випускників «Золота надія». Уже втретє воно проходить під час повномасштабної війни. Утім, попри всі виклики, цьогоріч у місті збільшилася кількість золотих медалістів — нині їх 326. Також ще 77 колишніх школярів здобули найвищі 200 балів на Національному мультипредметному тесті.

«Це діточки, якими пишається територіальна громада Дніпра. Цей захід показує, що попри повномасштабну війну життя не закінчується. Ми, наші діти демонструємо особистим прикладом, що Україна непереможна. Тож ще раз хочу сказати слова подяки вчителям, батькам і насамперед дітям за те, що вони показують такі фантастичні результати. Під час війни, обстрілів, постійних відключень світла, під час блекаутів, під час проблем і горя, що ходить поміж нас», — наголосив мер Дніпра Борис Філатов.

Форматом цьогорічного заходу обрали real talk, тож випускники мали нагоду поставити меру свої запитання. Говорили про мрії дитинства, спогади зі шкільних років та вибір майбутньої професії.

Зі справою, в якій хочеться розвиватися, вже визначилася випускниця Дніпровського ліцею № 111 Софія Головко. Дівчина здобула по 200 балів з чотирьох предметів НМТ, тож це один із семи найвищих результатів по всій країні. Наступна її мета — вступ до ЗВО та вивчення української філології. А далі, каже Софія, обиратиме між викладанням в університеті та роботою у видавництві.

Усім, хто, як і вона, змушений здобувати освіту в умовах постійних викликів війни, Софія радить завжди намагатися тримати баланс: «Треба не забувати про відпочинок, якісь щасливі моменти робити собі, зустрічатися з друзями обовʼязково. Отримувати позитивні моменти, нові враження. Це дійсно дуже допомагає».

Гліб Пронін цьогоріч закінчив НВК № 99 і також має блискучий результат на НМТ — три предмети по 200 балів.

«Я планую навчатися у Дніпрі. Це моє рідне місто. Для мене це як такий обов’язок — жити тут, навчатися і потім розвивати це місто. Я для себе обрав спеціальність кібербезпека та захист інформації. Це відповідальна спеціальність, яка потім дасть мені можливість допомагати країні та захищати її кіберкордони», — переконаний Гліб.

Читайте також: 4 колективи підприємств і майже 40 фахівців: відзнаки вручили працівникам гірничо-металургійної галузі області